Poznaj nas bliżej…

Firma Mazzoni powstała w 2005 roku. Od tego czasu staliśmy się na rynku jednym z wiodących producentów ław, ławostołów i stołów, zyskując opinię dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa o stabilnej pozycji, gwarantującego pewność i rzetelność.

Nadrzędnym celem naszej firmy jest uzyskanie satysfakcji klientów. Naszym atutem zaś nowoczesny design, wysoka jakość produktów, ich funkcjonalność i trwałość. W ofercie znajduje się kilkanaście modeli mebli, dzięki którym możemy zadowolić indywidualne gusta nabywcy.

Naszą główną wartością jest zespół ludzi, który składa się z osób o wysokich kwalifikacjach na każdym poziomie organizacji. Zespół ten jest dynamiczny, otwarty na innowacje i kreatywny we wszystkich podjętych działaniach. Łączy nas pasja, profesjonalizm i doświadczenie.

Przykładamy dużą wagę do ciągłego rozwoju. Stawiamy na wzornictwo, rozwój technologiczny zarówno w obszarze nowych procesów jak i produktów. Inwestujemy w badanie i rozwój, co pozwala nam się wyróżniać i odświeżać  ofertę naszych produktów w odpowiedzi na trendy rynkowe.

Najważniejszym celem firmy Mazzoni jest ciągły rozwój i doskonalenie, mające na celu utrzymanie dotychczasowych oraz pozyskanie nowych Klientów. Cel ten osiągamy poprzez spełnienie wymagań naszych Klientów oraz ustawiczne poszerzanie obszaru działania i oferty. Dbamy, aby kompleksowość naszej oferty w pełni  satysfakcjonowała naszych Klientów.

 

Gwarancję najwyższej jakości naszych usług stanowi:

1. Zaangażowanie pracowników w realizację usług spełniających wymagania Klienta.

2. Ciągłe doskonalenie skuteczności i efektywności wdrożonego Systemu Zarządzania Jakością.

3. Dobra organizacja pracy, dająca satysfakcję zarówno naszym Klientom, jak i pracownikom.

Wyznacznikiem  kierunku rozwoju jest znaczna rozbudowa zakładu produkcyjnego i unowocześnienie linii produkcyjnych. W proces doskonalenia zaangażowani są wszyscy pracownicy naszej firmy, co stanowi o naszej wiarygodności, konkurencyjności, terminowości. Podstawowy kierunek realizowanych przez nas celów jakościowych to orientacja na Klienta.

Zapewniamy Klientów i Dostawców, że nasze przedsiębiorstwo stosuje najwyższe standardy we wszelkich realizowanych działaniach.

 

Nasze kolekcje:

Meble Mazzoni kreują wnętrze, tworzone są zgodnie z najnowszymi trendami, w oparciu o sprawdzone, a zarazem nowoczesne technologie. Łączą piękny wygląd z komfortem i jakością wykonania. Projektując je połączyliśmy wiedzę o wzornictwie, doświadczenie i pasję. Dodaliśmy wiele funkcjonalnych, nowoczesnych rolex repliki zegarków rozwiązań, które sprawdzają się zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrzach.

Zaletą naszych kolekcji jest indywidualny charakter, wygoda i różnorodność. Ty wybierasz wzór, kolor, strukturę drewna, tkaninę oraz dokonujesz dowolnych zestawień i rozwiązań. Decydując się na meble Mazzoni możesz być pewien ich najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Meble wykonane są z wysokiej jakości surowców i materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne, obciążenia czy wysoką temperaturę. Posiadają one atesty potwierdzające, że są wolne od szkodliwych substancji.

 

Meble Mazzoni sprawią, że każde wnętrze nabierze wyjątkowego charakteru. A Twoje zadowolenie jest dla nas najcenniejszą nagrodą.