Are Timex Watches Good Value for Money?

Firma, która ostatecznie stała się Timex została założona na tej prostej koncepcji. Zrobić repliki zegarków opinie, na które mógłbym sobie pozwolić. Począwszy od zegarów, a następnie zegarków kieszonkowych, amerykańska firma zbudowała swoje produkty do konkurowania z droższą konkurencją europejską.

To misja, która pozostała dość stała z Timexem produkującym szereg przystępnych zegarków. Marka oparta na Connecticut wprowadziła pierwszy niedrogi zegarek w 1895 roku. Zegarek kieszonkowy Yankee był znany jako zegarek, który sprawił, że dolar znany. Sprzedaż sześcioma milionów jednostek, był to najtańszy zegarek na rynku i pierwszy sprzedający za 1 $. Marka nie konkuruje już w najniższym cennym punkcie, ale właśnie tam pierwotnie wygrał swój udział w rynku.

tanie repliki zegarków

W latach 50. Timex był używany jako nazwa marki, a zegarki zostały wyświetlone w telewizji umieszczoną przez serię "testów tortur". Akadementy zaprojektowane do wykazania trwałości zegarków. W tym czasie było w tym czasie, że ukuli niezapomniany "Timex - bierze lizanie i utrzymuje tykanie" slogan.

Sukces tego marketingu oraz sprzedaż zegarków poprzez różnorodność kanałów, oznaczało, że przez lata 60. były najlepiej sprzedające się zegarki Ameryki. Jedna trzecia ze wszystkich zegarków zostały wyprodukowane przez Timex.

Najwyraźniej amerykański konsument poczuł, że zegarki Timex reprezentowały dobry stosunek jakości do ceny. Aktualny zakres czasu Timex jest zbudowany na fundamentach tej historii i kolejnych innowacji marki. Wyróżniając się zegarek z tego późniejszego okresu był Ironman - wprowadzony w 1986 roku. Szybko stało się najlepiej sprzedającym się zegarka w Ameryce i najpopularniejszym zegarka sportowa na świecie. Po tym nastąpili spółki rozwój nocnego światła Indiglo i kolekcji ekspedycji.

 

W bieżącym zakresie czasowych istnieje wiele niezapomnianych wzorów, z których większość reprezentuje dobry stosunek jakości do ceny. Ponownie, skupiłem się na elementach mechanicznych - nie jest idealny, gdy niektóre z największych sukcesów były modele cyfrowe i kwarcowe. Jednak podobnie jak większość entuzjastów oglądania, wolę modele analogowe, z preferencją dla automatyki. Wybrałem więc tanie repliki zegarków, które wierzę, pokazując markę w najlepiej - zegarki, które noszę lub najbardziej chciałbym nosić.

Zapewniamy Klientów i Dostawców, że nasze przedsiębiorstwo stosuje najwyższe standardy we wszelkich realizowanych działaniach.

 

Arachidy Timex Marlin Automatic Timex współpracował z wieloma firmami i osobami przez lata. Doprowadziło to od Disneya i orzeszków ziemnych do nowszych partnerstw z Hawajskim Tattooist Keone Nunes (eBay) i brytyjski projektant mody Nigel Cabourn (eBay). Kolekcja orzeszków ziemnych ma modele skierowane do dzieci, a także dorosłych. Space Snoopy, na przykład jest kolorowy i zabawny kawałek, który będzie dobrze działał dla dorosłego, ale wolę ten zaniżony model Charlie Brown.

Jest 40 mm, większy niż niektóre modele sprzedawane dla dzieci i co ważne, jest zasilany przez automatyczny ruch. Projekt oparty jest na lata 60. Timex Marlin i Charlie Brown Art to prosty rysunek monochromatyczny.

 

Ogólny efekt ma skromny styl stylu, z więcej niż dotknięciem charakteru. To zabawna i naprawdę ją podoba. W moim kawałku na markach reisyjne modele z własnego katalogu tylnego, wyróżniłem Timex Q jako wielki przykład. Wydany w latach 70., kiedy technologia Quartz była nowa, była to popularny model, który stał się czymś z ikoną. Timex wydał wierną reprodukcję w 2021 roku.